KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246277
nr 1424 6277
Kerstin Wermelin. Nybroviken. Signerad, daterad -92. Olja på duk, 43x59cm, yttermått inklusive ram: 46x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:54:30
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)